niedziela, Grudzień 23Wojna Maryli Rodowicz z byłem mężem! Artystka ma wysokie żądania! Chce od byłego…

Wojna Maryli Rodowicz z byłem mężem! Artystka ma wysokie żądania! Chce od byłego…

Miało być kulturalnie i bez rozgłosu, a będzie burzliwe rozstanie. Teoretycznie wszystko było poukładane. Maryla miała zostać w willi w Konstancinie pod Warszawą i dostawać pieniądze na utrzymanie domu. Oprócz tego przejęła część majątku, którego dorobiła się wraz z mężem Andrzejem Dużyńskim. Artystka stwierdziła jednak, że korzystniej byłoby dla niej dostać z góry kilka milionów. 

Mąż gwiazdy stwierdził w rozmowie z portalem se.pl, że nie dostał nawet szansy na rozmowę. Żona wolała udzielać wywiadów dziennikarzom, a nie rozmawiać z byłym. Najpierw obiecała, że nie będzie handlować swoją prywatnością później okazało się inaczej.

-Czytam o sobie rzeczy, które są chwytami poniżej pasa. Mam tego dość, czy ja opowiadam o tym, jakie wady Maryli znosiłem przez całe życie? Nie, bo to nasza prywatna sprawa! – denerwuje się biznesmen.

Maryla niejednokrotnie podkreślała, że byłą zdradzana, a w takiej sytuacji rozwód jest konieczny. Se.pl informuje, że piosenkarka chce zamiast comiesięcznych przelewów jednego, konkretnego w wysokości kilku milionów.

źródło: se.pl

Zmarła PRZEZ BŁĄD systemu komputerowego! UWAGA! Ofiar mogą być setki!

Zmarła PRZEZ BŁĄD systemu komputerowego! UWAGA! Ofiar mogą być setki!

W grudniu 2015 roku 76-letnia Brytyjka Trixie Gough zmarła na raka piersi. Dwa lata później wyszło na jaw, że kobieta została wprowadzona w pomyłkę przez system komputerowy. Na błąd zwróciła uwagę córka kobiety. Jej matka przez pomyłkę widniała na liście osób zdrowych, dlatego nie została zakwalifikowana do darmowego leczenia.

-Jak pomyśle o tysiącach oszukanych ludzi, to serce mi się kraje. To niewyobrażalna tragedia. Dla systemu komputerowego to były tylko nazwiska, ale przecież tak naprawdę chodzi o prawdziwych ludzi, którzy cierpią i umierają. A także o ich najbliższych – powiedziała 57-letnia córka zmarłej kobiety.

Oprócz Trixie, aż 270 innych osób miało błędnie postawioną diagnozę. Jeremy Hunt z Partii Konserwatywnej, który jest ministrem zdrowia w gabinecie Theresy May, już w 2009 roku  poprosił, by program został dokładnie sprawdzony. Nikt się tego nie podjął i tak było przez kolejnych wiele lat.

źródło: fakt.pl, Facebook

 

 

 

Przerażające nagranie pielęgniarki obiega świat! TO co pokazała daje mocno do myślenia! ZOBACZ to WIDEO

Przerażające nagranie pielęgniarki obiega świat! TO co pokazała daje mocno do myślenia! ZOBACZ to WIDEO

Jesteś palaczem? To nagranie może dać Ci do myślenia. Opublikowała je jedna z pielęgniarek Amanda Eller. Na nagraniu widać, jak płuca palacza różnią się od płuc zdrowego człowieka.

Na nagraniu przedstawione są płuca palacza, który palił jedną paczkę dziennie przez 20 lat. Jego płuca są czarne, zniekształcone i niezdolne do zatrzymania tlenu. Nie są elastyczne, pomimo, że się rozciągają, to szybko wracają do poprzedniego stanu. Film został opublikowany 570 tys. razy.

Gepostet von Amanda Eller am Montag, 23. April 2018

źródło: Facebook, foto: Facebook

UKRADŁ czekoladę. Pójdzie siedzieć na 10 lat?

UKRADŁ czekoladę. Pójdzie siedzieć na 10 lat?

Kradzież czekolady, z użyciem przemocy może skończyć się dla 24-latka z Kielc poważnym wyrokiem. 

-Uciekł, ale już kilka ulic dalej został rozpoznany i złapany przez policję. Wszystko działo się w poniedziałkowe popołudnie – podaje kielecka policja.

Policjanci zostali wezwani do sklepu po tym, jak młody mężczyzna wziął ze sklepowego regału czekoladę oraz napój. Kilka dni temu młodzieniec dokonał podobnego rabunku, jednak tym razem zaczął szarpać się ze sprzedawcą. Takie zachowanie już zmienia paragraf. Za takie zachowanie grozi mu nawet 10 lat więzienia.

źródło: 02.pl