poniedziałek, Grudzień 24Wrocław: Dramat na peronie! Mężczyzna przecięty na pół! Po wypadku skandaliczne zachowanie…

Wrocław: Dramat na peronie! Mężczyzna przecięty na pół! Po wypadku skandaliczne zachowanie…

W niedzielne popołudnie na stacji Wrocław Brochów doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna wpadł pod pociąg, nie miał szans na przeżycie. Koła pociągu przecięły jego ciało na dwie części. Po wypadku doszło do bulwersującej sytuacji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze nie zakryli zwłok ofiary, tłum ludzi przebywający na peronie obserwował ciało mężczyzny.

Policjanci zaczęli swoją pracę na oczach podróżnych. Zwykle, przy takich wypadkach zakrywa się ciało denata i pracuje za parawanem. Nie wiadomo czy mężczyzna wpadł pod pociąg w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy było to samobójstwo. Dochodzenie w tej sprawie będzie prowadziła policja i prokuratura.

źródło: se.pl

Zadała swojej córce ponad 50 ciosów nożem! „Zdenerwowała się na córkę za sposób w jaki…”

Zadała swojej córce ponad 50 ciosów nożem! „Zdenerwowała się na córkę za sposób w jaki…”

39-letnia kobieta z Tulsy w USA została aresztowana za dźgnięcie nożem swojej 11-letniej córki. W trakcie zatrzymania z jej ust nie schodził uśmiech.

Dziewczynka cudem przeżyła, mimo że otrzymała od 50 do 70 ciosów nożem. Po przerażającym ataku kobieta uciekła ze swoją 8-letnią córką, na miejscu została 9-letnia siostra dziewczynki.

Dziewczynka w stanie krytycznym przebywa w szpitalu, jej dwóm siostrą nic się nie stało. Kobietę aresztowano pod zarzutem zabójstwa dziecka. Podczas przesłuchania kobieta wyznała, że „zdenerwowała się na córki za sposób w jaki czytają”.

W trakcie ataku na 11-latkę, środkowej siostrze udało się uciec do sąsiadów po pomoc. Gdy przyszli na miejsce zbrodni oprawczyni i najmłodszej córki już nie było w mieszkaniu.

Szybko udało się schwytać 39-latkę.

źródło: popularne.pl

Zwyrodnialec najpierw zagłodził psa, później wbił w jego ciało metalowy pręt i… Ciężko uwierzyć w to, co zrobił temu biednemu zwierzęciu!

Zwyrodnialec najpierw zagłodził psa, później wbił w jego ciało metalowy pręt i… Ciężko uwierzyć w to, co zrobił temu biednemu zwierzęciu!

Początkowo przez długi czas głodził swojego psa, w końcu wbił mu w ciało metalowy pręt i powiesił za szyję na drzwiach od stodoły. Groził swojej siostrze, że zrobi z nią to samo, bo ta miała pretensje, że nie zajmuje się zwierzakiem. Tomasz T. usłyszał wyrok.

Pod koniec marca 2017 roku do zdarzenia została wezwana policja. Na drzwiach od stodoły wisiał na sznurku owiniętym wokół szyi wychudzony pis. W ciało miał wbity metalowy pręt. Gdy na miejsce przyjechała policja 29-letni oprawca miał we krwi4 promile alkoholu.

 

Mężczyzna przyznał się do winy. Został skazany na 16 miesięcy więzienia, z czego dwa miesiące dotyczą gróźb karalnych wobec siostry. Mężczyzna przez 8 lat nie może mieć żadnych zwierząt. Musi też wpłacić nawiązkę w wysokości 1000 zł na rzecz schroniska Przylasek.

źródło: fakt.pl, foto: YouTube

Makabryczny napad! Wbił nastolatce nóż w policzek! [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA + WIDEO]

Makabryczny napad! Wbił nastolatce nóż w policzek! [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA + WIDEO]

19-letnia Malezyjka, padła ofiarą brutalnego ataku. Napastnik, który próbował wyrwać jej torebkę, w czasie szamotaniny wbił jej nóż w policzek. Ostrze utkwiło głęboko w ciele nastolatki.

Dziewczyna wyszła późnym wieczorem z pracy została napadnięta. W sieci pojawiło się nagranie jednego ze świadków zrobione chwilę po ataku. Ofiara siadła na murku, zachowywała się spokojnie, co zapewne było związane z doznanym szokiem. Chwilę później nastolatka została zabrana do szpitala, gdzie wyjęto z jej policzka nóż i opatrzono ranę. Kobiecie nie grozi niebezpieczeństwo.

Policja poszukuje sprawcy oraz naocznych świadków zdarzenia.

 

źródło: Fakt, YouTube, Twitter