sobota, Marzec 17

Wroński mówi wprost: o uchodźcach, rekonstrukcji i … Ławrowie!

Wroński mówi wprost: o uchodźcach, rekonstrukcji i … Ławrowie!

Piotr Wroński prosto z Kielc komentuje sprawę uchodźców, rekonstrukcję i tzw. twardy elektorat oraz rosyjskiego ministra Ławrowa!


 

POSŁUCHAJ:Dramat! Poszukiwany 17-latek jednak znaleziony martwy!

Dramat! Poszukiwany 17-latek jednak znaleziony martwy!

Nastolatek z Czerska (woj. pomorskie) zaginął po tym, jak wyszedł z imprezy rodzinnej w sobotę wieczorem. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach młody mężczyzna został znaleziony martwy. Co się stało? 

O zaginięciu 17-latka rodzina poinformowała o godz. 5 w niedzielę. Natychmiast podjęto poszukiwania, apel o pomoc udostępniono również w mediach społecznościowych – informuje portal gazetapomorska.pll.


Po godz. 13., ciało nastolatka zostało znalezione w rowie z wodą, ok. 150 m. od lokalu, w którym wcześniej się bawił. Było tak głęboko zanurzone, że na pierwszy rzut oka trudno je było dostrzec.

– Prawdopodobną przyczyną śmierci było utonięcie lub wychłodzenie organizmu. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich. Prowadzimy śledztwo w tej sprawie, we wtorek w południe planowana jest sekcja zwłok – powiedział dla WP Mirosław Orłowski, Prokurator Rejonowy w Chojnicach.
sjk/wp.plMocny komentarz o molestowaniu seksualnym kobiet!

Mocny komentarz o molestowaniu seksualnym kobiet!

Dariusz Loranty mówi w swoim autorskim wystąpieniu o … molestowaniu kobiet, jakie ma niby miejsce na całym świecie. Skąd dziś taki szał w postaci #metoo?


 

POSŁUCHAJ:

 POMODLIŁ SIĘ, pomodlił, a potem UKRADŁ…! ZOBACZ świątobliwego ZŁODZIEJA, który z KOŚCIOŁA ukradł… (VIDEO)

POMODLIŁ SIĘ, pomodlił, a potem UKRADŁ…! ZOBACZ świątobliwego ZŁODZIEJA, który z KOŚCIOŁA ukradł… (VIDEO)

Śląska Policja udostępniła nagranie z nietypowego zdarzenia!

 


7 stycznia 2018 r. do katowickiego kościoła przy ulicy Mieszka I wszedł mężczyzna. Przystanął na chwilę, jakby w modlitewnej zadumie. Jednak gdy zorientował się, że faktycznie kościół jest pusty, zbliżył się do stoliczka. Zabrał lichtarz, schował go pod kurtkę i wyszedł ze świątyni.

 

Wartość 50-letniego lichtarza szacowana jest na 2 tys. złotych. Obecnie Policja poszukuje złodzieja i dlatego udostępnia nagranie z kradzieży.

 

Jeśli ktoś rozpoznał złodzieja, powinien zgłosić ten fakt dzwoniąc pod numer tel. 32 200 2555, 32 200 2961, 32 200 2421 lub 112. Policjanci gwarantują anonimowość!

 

 

źródło: slaska.policja.gov.pl