sobota, Marzec 17

Wroński naraża się … wszystkim! ZOBACZ!

Wroński naraża się … wszystkim! ZOBACZ!

Piotr Wroński w swoim najnowszym videoblogu naraża się … wszystkim! Po kolei, jak leci – nie wierzysz?


 

KONIECZNIE ZOBACZ:

 Zobacz jak Papież został uderzony w twarz! Ochrona nawet nie zareagowała!

Zobacz jak Papież został uderzony w twarz! Ochrona nawet nie zareagowała!

Do zdarzenia doszło podczas pielgrzymki Franciszka do Chile. Kiedy jechał papa mobile ulicami stolicy został zaatakowany dziwnym przedmiotem. Informacja o tym incydencie pojawiła się w mediach dopiero teraz.


Papież został uderzony w twarz. Jednak w ogóle nie przejął się tym i nadal z uśmiechem pozdrawiał wiernych. Nagranie z tego wydarzenia pojawiło się w sieci.

 Jednak reakcja – dosłownie brak reakcji – ochrony Papieża może dziwić. ZOBACZ SAM:

Papież został uderzony w twarz. Jednak w ogóle nie przejął się tym i nadal z uśmiechem pozdrawiał wiernych. Nagranie z tego wydarzenia pojawiło się w sieci.
 Jednak reakcja – dosłownie brak reakcji – ochrony Papieża może dziwić. ZOBACZ SAM:Znany aktor Krzysztof Pieczyński pobił się z mężczyzną! Poszło o … poglądy!

Znany aktor Krzysztof Pieczyński pobił się z mężczyzną! Poszło o … poglądy!

Popularny aktor Krzysztof Pieczyński pobił się z drugim mężczyzną w centrum Warszawy. Informację potwierdza w Komenda Stołeczna Policji. Wcześniej rozmowie z Polsatem aktor przekonywał, że został pobity. Okazało się jednak inaczej. 
Do zdarzenia doszło o godzinie 10:00 w stolicy. Pieczyński miał awanturować się z drugim mężczyzną. Aktor utrzymuje, że został pobity. Ale inaczej sprawę przedstawia biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji, który przesłuchał już dwójkę mężczyzn.
Policja twierdzi, że panowie wpadli na siebie przy przystanku na rogu ulicy Marszałkowskiej i Żurawiej Początkowo mieli wyzywać się, ale potem doszło do szarpaniny.

Po tym zdarzeniu, obydwaj zgłosili się na komisariat przy ulicy Wilczej. Złożyli tam zeznania, wzajemnie oskarżając się o pobicie.


Jak wiemy Pieczyński jest znany nie tylko ze swych ról np. w Na dobre i na złe, ale również z mocnego ataku na Kościół katolicki i Watykan. Uważa Kościół za instytucję przestępczą, którą trzeba zniszczyć.

gh/wp.plSzokujące informację na temat przyczyn śmierci polskiej sportsmenki. Czy zginęła przez dietę i odżywki?

Szokujące informację na temat przyczyn śmierci polskiej sportsmenki. Czy zginęła przez dietę i odżywki?

Kinga Kęsik zmarła w poniedziałek, chorowała na raka żołądka. Po jej śmierci pojawiło się wiele komentarzy, między innymi takie, że winna mogła być dieta i stosowane odżywki.

Śmierć 32-letniej Kingi Kęsik była szokiem. Była w szczytowej formie. Miała przed sobą niesamowitą przyszłość, aż przyszła diagnoza: zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka.


Niestety, sportsmenka zmarła pomimo próby walki z chorobą.

W internetowych komentarzach pod informacją o śmierci zawodniczki pojawiło się wiele słów wsparcia i kondolencji. Były też opinie, że przyczyną choroby mogła być stosowana dieta i zażywane odżywki, dzięki którym sylwetka Kęsik była imponująca.

– Raczej nie jest to możliwe. Dieta nie ma zbyt dużego wpływu na powstanie raka żołądka. Ma znaczenie w trakcie leczenia – powiedziała nam gastroenterolog Iwona Firek-Matejek. – Rak żołądka ma podłoże genetyczne. Rzadko zdarza się u młodych osób. Są narody, jak Japończycy czy Chińczycy, które częściej chorują na raka żołądka niż Europejczycy. Jest to uwarunkowane genetycznie. Wpływ diety jest praktycznie żaden – dodała.

Czy naprawdę dieta i odżywki mogą spowodować raka? Coraz więcej przemawia za tym, że coś jest na rzeczy!

 

dk/sport.wp.pl