sobota, Marzec 17

Wroński o prowokacji jaka go spotkała

Wroński o prowokacji jaka go spotkała

Dzisiejszy KCht Wrońskiego koniecznie trzeba wysłuchać od A do Z. Dlaczego ? Ze względu na materiał jaki publikuje !


 

Zobacz

 UWAGA! Orkan Fryderyk zaatakował Polskę! Rządowe Centrum ostrzega!

UWAGA! Orkan Fryderyk zaatakował Polskę! Rządowe Centrum ostrzega!

55,6 tys. odbiorców w Polsce jest bez prądu – poinformował szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Marek Kubiak. To efekt ataku zimy i orkanu Fryderyka: silnych opadów śniegu i wiatru. Występują też utrudnienia na drogach w zachodniej części kraju.


klo/interia.plOto najbardziej niebezpieczne województwo w Polsce. Zobacz czy tam mieszkasz

Oto najbardziej niebezpieczne województwo w Polsce. Zobacz czy tam mieszkasz

Zabójstwa, kradzieże, włamania. Na to jesteśmy narażeni codziennie. Mimo że policja podkreśla, że wykrywalność przestępstw sięgnęła 62 procent, musimy dbać o swoje bezpieczeństwo. Komenda Główna Policji podsumowała miniony rok. Zobacz czy mieszkasz w najbardziej niebezpiecznym województwie.


Hg/policja.plMasakra! Matka zostawiła ośmiomiesięczne dziecko w aucie i poszła na zakupy! Dziecko zmarło!

Masakra! Matka zostawiła ośmiomiesięczne dziecko w aucie i poszła na zakupy! Dziecko zmarło!

Do tragedii doszło w środę przed południem. 26-letnia kobieta zaparkowała samochód przed jednym ze sklepów w Przywidzu i udała się na zakupy. W aucie pozostawiła ośmiomiesięczną córeczkę. Kiedy wróciła dziewczynka nie dawała oznak życia.


 

– Pomimo reanimacji dziecko zmarło – mówi w rozmowie z Fakt24.pl prok. Grażyna Wawryniuk. – Na miejscu odbyły się czynności z udziałem prokuratora. Ustalamy co się wydarzyło. Na jutro została zaplanowana sekcja zwłok dziecka. To wszystko co na tym etapie dochodzenia mogę powiedzieć – dodaje prok. Wawryniuk.

Jak powiedziała nam asp. sztab. Marzena Szwed-Sobańska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. – Prawdopodobną przyczyną śmierci dziecka było zachłyśnięcie – mówi rzeczniczka.