sobota, Marzec 17

Wroński pyta: Czy Orban posłucha polskiej opozycji? I wyjaśnia pewną manipulację, pewnej gazety!

Wroński pyta: Czy Orban posłucha polskiej opozycji? I wyjaśnia pewną manipulację, pewnej gazety!

Piotr Wroński w formie. Dziś prezentuje ciekawe fakty na temat pewnej manipulacji pewnej gazety, Orbanie, zamachach na polskich senatorów i ….


ZOBACZ:Po prostu masakra! Próbował zgwałcić kobietę, gdy obok siedziała jego … żona!

Po prostu masakra! Próbował zgwałcić kobietę, gdy obok siedziała jego … żona!

Sprawą żyją miliony Amerykanów, wiadomość jest jedną z najczęściej podawanych w mediach. 34-latek został aresztowany w USA. Mężczyźnie postawiono zarzut napaści seksualnej w trakcie nocnego lotu.

Według władz mężczyzna ma czasową amerykańską wizę. Został aresztowany zaraz po tym, jak samolot z Las Vegas wylądował w Detroit. 22-letnia kobieta obudziła się z ręką mężczyzny w swoich spodniach. Bluzkę miała rozpiętą. Pasażerka poderwała się z miejsca i pobiegła do ochrony lotu. Dostała inne miejsce w samolocie.


Mężczyźnie nie przeszkadzało nawet to, że tuż obok siedziała jego żona. Zgodnie ze słowami prokurator Amandy Jawad, przybysz z Indii zajął miejsce między dwoma kobietami. Świadkowie potwierdzili wydarzenia na pokładzie – informuje Fox News. – Dwóch uczestników lotu powiedziało śledczym, że ofiara płakała i że jej bluzka była rozpięta, podobnie jak spodnie, kiedy zgłosiła atak – powiedziała pani prokurator.

Napastnik nie przyznaje się do winy, wspiera go żona. Mężczyzna tłumaczy, że niczego nie pamięta, bo wziął tabletkę i zapadł w bardzo głęboki sen. Napastnik to obywatel Indii, który mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: o2.plW Małopolsce spłonął autobus szkolny i szkoła. Celowe podpalenie

W Małopolsce spłonął autobus szkolny i szkoła. Celowe podpalenie

Pożar szkoły w Małopolsce. Najpierw zapalił się autobus zaparkowany obok budynku. Czy było to celowe podpalenie ?


Pożar wybuchł w szkole w Ilkowicach w gminie Żabno w Małopolsce Najpierw zapalił się autobus zaparkowany obok budynku. Potem ogień przeniósł się na dach budynku. Na miejscu cały czas pracują strażacy. W budynku – poza szkołą – mieści się też przedszkole.

Dach szkoły zajął się od ognia z autobusu, który był zaparkowany przed budynkiem. Nie wiadomo jednak, czy doszło do samozapłonu, czy do celowego podpalenia.

dr/RMF FMMASAKRA! Imprezowała całą noc i nagrała swoją … śmierć! ZOBACZ!

MASAKRA! Imprezowała całą noc i nagrała swoją … śmierć! ZOBACZ!

Do zdarzenia doszło w nocy 29 czerwca. 24-letnia Dasza Medwiediewa i jej 16-letnia koleżanka Sofia Magerko podróżowały samochodem. W czasie jazdy urządziły sobie imprezę. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, że dziewczyny spożywają alkohol i świetnie się bawią. Postanowiły więc uwiecznić na filmie wszystko to, co działo się w ich samochodzie. 


W pewnym momencie młodsza z dziewczyn straciła panowanie nad autem. Uderzyła w latarnię, a następnie wjechała do rowu. 16-latka zginęła na miejscu, a jej koleżanka zmarła w drodze do szpitala. Moment tragedii zarejestrował telefon komórkowy, który cały czas nagrywał urządzoną w samochodzie imprezę. Na filmie widać, jak w pewnym momencie ekran robi się czarny. Słychać tez rozmowy osób, które zjawiły się na miejscu chwilę po wypadku. – W środku jest martwa dziewczyna – powiedział jeden ze świadków.

ZOBACZ:

hsj/The Independent