poniedziałek, Grudzień 24Wychodził do pracy, dostał kilka CIOSÓW NOŻEM! Poszukiwania mordercy trwają

Wychodził do pracy, dostał kilka CIOSÓW NOŻEM! Poszukiwania mordercy trwają

Funkcjonariusze szukają sprawców morderstwa, do którego doszło w jednej z kamienic w Opolu. 23-letni mężczyzna zginął od ciosów nożem.

Ofiara wychodząc rano do pracy została zaatakowana nożem. Mężczyzna dostał kilka ciosów, m.in w klatkę piersiową, prawdopodobnie ten cios był śmiertelny.

Sprawca uciekł. Policję powiadomili bliscy 23-latka, którzy byli w mieszkaniu. Prokuratura ustala tożsamość sprawcy. Prawdopodobnie tłem zbrodni były sprawy osobiste.

 

źródło: RMF24

Katarzyna Dziedzic rzuca nowe oskarżenia w stronę Miłosza P. „Mówił, że TO GO PODNIECA”!

Katarzyna Dziedzic rzuca nowe oskarżenia w stronę Miłosza P. „Mówił, że TO GO PODNIECA”!

Portal wp.pl opublikował kolejne szokujące wyznanie Katarzyny Dziedzic, która utrzymuje, że została skatowana przez swojego byłego partnera Miłosza P.

Kobieta oskarżyła również mężczyznę o stosowanie wobec niej przemocy seksualnej.

– Stosował na mnie przemoc w łóżku, myślałam, że tak musi być. Mówił, że to go podnieca – powiedziała łamiącym głosem była dziewczyna Miłosza P. Historia Katarzyny dziedzic ujrzała światło dzienne 9 kwietnia.

– W ten wieczór zobaczyłam jak pisze SMS. I zobaczyłam szał w jego oczach. Pamiętam tylko ten moment, że próbowałam uciec do łazienki i zamknąć drzwi. To były najgorsze chyba dwie sekundy w moim życiu czy nawet sekunda -powiedziała zmasakrowana kobieta. Ostatecznie oprawca miał złapać ofiarę za włosy i bić jej głową o podłogę.

Miłosz P. odpiera oskarżenia, nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że jego była partnerka miała problemy psychiczne.

ZOBACZ TAKŻE:Trener oskarżony o skatowanie swojej dziewczyny PRZERYWA MILCZENIE! Zobacz nagranie VIDEO! Po czyjej stronie leży PRAWDA?

źródło: wp.pl

 

 

Dramat podczas przyjęcia weselnego! Goście uciekali w popłochu! ZOBACZ co spotkało młodą parę. Przerażające VIDEO

Dramat podczas przyjęcia weselnego! Goście uciekali w popłochu! ZOBACZ co spotkało młodą parę. Przerażające VIDEO

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu, skończył się tragicznie. Para młoda rozpoczęła swój pierwszy taniec i nagle zapaliły się dekoracje na suficie. Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie, a goście weselni zaczęli uciekać. Do zdarzenia doszło w Meksyku w miejscowości Zapopan. Całe zdarzenie nagrał jeden ze świadków.

Goście obserwowali pierwszy taniec młodej pary, w pewnej chwili dostrzegli coś niepokojącego na suficie. Dekoracje zaczęły płonąć. Ogień szybko zajął całą salę, w której było 300 osób. Wszyscy tłumnie wybiegli z budynku. Nikomu nic się nie stało.

Sala doszczętnie spłonęła. Do pożaru najprawdopodobniej doszło przez usterkę pirotechniczną lub przez ogień z fajerwerków.

Wszczęto dochodzenie w tej sprawie.

źródło: fakt.pl, YouTube

 

Brutalny mord w Rzeszowie! Zabił matkę czworga dzieci! Zrobił to na oczach jednego z nich

Brutalny mord w Rzeszowie! Zabił matkę czworga dzieci! Zrobił to na oczach jednego z nich

Dramat rozegrał się 17 kwietnia w centrum Rzeszowa przy ul. Sobieskiego. 50-latek zbił swoją o 10 lat młodszą partnerkę, z którą wychowywał czworo małych dzieci.

 

Tragedia rozegrała się na oczach jednej z córek. To ona pobiegła do sąsiadów i poprosiła o pomoc. Karetka przyjechała jednak za późno, kobiety nie udało się uratować. 40-latka zginęła od ciosów nożem.

– Kiedy policjanci prowadzili go do radiowozu miał pianę na ustach. Może był po jakiś prochach – relacjonowali sąsiedzi.

Zamordowana kobieta od jakiegoś czasu nie mieszkała ze swoim partnerem. Wyprowadziła się od niego razem z dziećmi, ponieważ mężczyzna stosował wobec nich przemoc. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna często wygrażał się swojej partnerce.

– Elżbieta mimo to nad nim się litowała. Odwiedzała go. Może liczyła, że się zmieni i znów będą rodziną? – mówią znajomi.

Sprawę zabójstwa badają policja i prokuratura.

źródło: fakt.pl