poniedziałek, Grudzień 24



Wyrodna matka porzuciła swoje córki na pewną śmierć. Sama w tym czasie poszła…

Wyrodna matka porzuciła swoje córki na pewną śmierć. Sama w tym czasie poszła…

Dwie dziewczynki, jedna w wieku dwóch lat, druga roku były zamknięte w samochodzie przez 15 godzin. Ich mama zostawiła je w aucie, a sama poszła imprezować. Nie miały co jeść, ani pić, co pozbawiło je szans na przeżycie. Do zdarzenia doszło w Teksasie w USA. 

Jak informują świadkowie, z samochodu dochodziły krzyki. Gdy proszono matkę by wzięła dziewczynki z auta, ta odmawiała. Gdy następnego dnia wyrodna matka, wróciła do samochodu, jej córki były już martwe. Zabrano je do szpitala, ale na ratunek było już za późno. Gdy zapytano kobiety co stało się z dziećmi, powiedziała, że córki zasłabły w parku.

Nieodpowiedzialna matka trafiła do aresztu. Odpowie za porzucenie dzieci i nieumyślne spowodowanie śmierci.

źródło: popularne.pl





Amfetamina będzie w Polsce legalna!? Polityk PO przekonuje „To LEK  w czystej postaci”

Amfetamina będzie w Polsce legalna!? Polityk PO przekonuje „To LEK w czystej postaci”

Jeden z polityków PO, który pragnie pozostać anonimowy złożył interpelację dotyczącą legalności amfetaminy w Polsce. 

-Gdyby zażywanie amfetaminy było legalne, to nikt nie sięgałby po nielegalne specyfiki niewiadomego pochodzenia. Oczywiście wszystko musiałoby zostać w granicach rozsądku. Nasza służba zdrowia potrafi sobie radzić z efektami przedawkowania alkoholu. Z amfetaminą byłoby zdecydowanie łatwiej. – twierdzi polityk.

Dodaje, że zażywanie tego specyfiku mogłoby przynieść wiele korzyści. -Przecież to lek w czystej postaci. Wykorzystywany w leczeniu ADHD, narkolepsji i otyłości. – przekonuje. Dodaje, że dzięki amfetaminie sam schudł prawie 20 kilogramów, a narkomanem nie został.

Polityk zapewnia, że w projekcie zaznaczone są dawki jakie mogłaby przyjmować osoba dorosła.

Interpelacja trafiła już do Sejmu. Będziemy informować o dalszych krokach w tej sprawie.

 





Rozbito gang notariuszy! „Ludzie zazdroszczą nam przedsiębiorczości, chcą nas wrobić w aferę, ale my się nie damy”! Kto tak naprawdę jest winny?

Rozbito gang notariuszy! „Ludzie zazdroszczą nam przedsiębiorczości, chcą nas wrobić w aferę, ale my się nie damy”! Kto tak naprawdę jest winny?

Na Pomorzu został rozbity gang notariuszy. Grupa stoi za wyłudzeniem setek nieruchomości. 400 osób jest pokrzywdzonych, stracili majątek o wartości 20 mln zł. Prokuratura postawiła im 120 zarzutów. Grozi im 10 lat więzienia. 

Zorganizowana grupa przestępcza, wykorzystywała niewiedzę, trudne położenie i zły stan zdrowia gównie starszych osób i przejmowała ich mieszkania.

Ofiarami wyłudzaczy padło małżeństwo 80-latków, które pożyczyło 20 tys. zł. Udali się do notariusza z wiarą, że nieruchomość posłuży jako zastawa. Jak się później okazało podpisali akt przeniesienia na lichwiarzy.

 

Szokujące jest tłumaczenie jednego z prawników -Ja nie oszukiwałem, ja tylko podpisywałem dokumenty i stawiałem pieczątki. Taka moja praca. Ludzie zazdroszczą nam notariuszom przedsiębiorczości. Wypominają, że w łatwy sposób zarabiamy pieniądze prawie się nie męcząc. Tylko nikt nie widzi drogi jaką musimy przejść aby osiągnąć stanowiska, na których jesteśmy. Chcą nas wrobić w wielką aferę, ale my się nie damy- powiedział jeden z oskarżonych notariuszy Dariusz N.

W minionym roku 14 osób zostało zatrzymanych w związku z nielegalnym obrotem nieruchomościami.

źródło: wp.pl

 

 

 

 

 





Dramatyczny finał poszukiwań 80-latków z Zawiercia! Policja apeluje!

Dramatyczny finał poszukiwań 80-latków z Zawiercia! Policja apeluje!

Po trzech dniach poszukiwań odnaleziono zaginioną parę 80-latków. Najpierw znaleziono ciało kobiety, później skrajnie wyczerpanego mężczyznę, który trafił do szpitala. 

Poszukiwania trwały trzy dni. W akcję zaangażowany był helikopter, dron oraz przeszkolony pies. W sumie w akcji brało udział kilkadziesiąt osób.

Na zwłoki kobiety natknęli się pracownicy budujący obwodnicę Zawiercia. Godzinę później policjanci odnaleźli poszukiwanego mężczyznę, był skrajnie wyczerpany.

Policja apeluje do krewnych i opiekunów osób starszych, które ze względu na swój stan zdrowia mogą stracić orientację w terenie i nie powrócić samodzielnie do domu. Wyposażenie takich osób w telefony komórkowe lub lokalizator GPS mogą uchronić od tragedii.

źródło: wprost.pl