środa, Grudzień 26Wyrodni rodzice głodzili swoją 5-letnią córkę, bili i pozostawili w zimnych pomieszczeniach! Dziewczynka w wyniku powikłań…

Wyrodni rodzice głodzili swoją 5-letnią córkę, bili i pozostawili w zimnych pomieszczeniach! Dziewczynka w wyniku powikłań…

Policja z Tokio zatrzymała 33-letnią kobietę i jej 35-letniego męża, oskarżonych o znęcanie się nad swoją 5-letnią córeczką Yua. Rodzice głodzili ją, bili i pozostawiali w zimnych pomieszczeniach, dziewczynka zmarła.

5-latka zmarła na sepsę, która pojawiła się u niej po zachorowaniu na zapalenie płuc. Chorobę wywołało skrajne niedożywienie. Dziewczynka dostawała jedzenie raz dziennie – była to zupa. Miała brata, którego rodzice wręcz rozpieszczali.

W przeszłości, gdy rodzina mieszkała w prefekturze Kagawa, tamtejsi pracownicy socjalni chcieli odebrać Yua. Sprawa nadal toczy się przed sądem. Od czasu przeprowadzki do Tokio, matka blokowała urzędnikom możliwość zobaczenia córki. Stan dziecka był wówczas bardzo zły, niedługo później dziewczynka zmarła.

źródło: fakt.pl

Tragiczny wypadek na budowie! Kobieta wjechała autem w…

Tragiczny wypadek na budowie! Kobieta wjechała autem w…

44-letnia kobieta wjechała w sprzęt, który brał udział w pracach budowlanych na autostradzie. Auto zostało zmiażdżone, kobieta zmarła.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w okolicy Nowej Szarlejki w powiecie kłobuckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie dostosowała się do znaków drogowych i tym samym wjechała w wozidło jadące przez ulicę.

Samochód został zmiażdżony, a kobieta nie przeżyła. Ciężarówką budowlaną kierował 38-letni mężczyzna, w momencie wypadku był trzeźwy.

źródło: wp.pl, foto: Twitter

Zabił swoją partnerkę a jej ciało poszatkował na kawałki. Żył z jej zwłokami prawie dwa tygodnie

Zabił swoją partnerkę a jej ciało poszatkował na kawałki. Żył z jej zwłokami prawie dwa tygodnie

42-letni mężczyzna z Teksasu zabił swoją partnerkę, a jej ciało poszatkował i włożył do wersalki. Zbrodnia wyszła po prawie dwóch tygodniach, gdy rodzice 38-latki nie mogli skontaktować się z córką.

Sąsiedzi, wspominali kobietę, jak i jej partnera jako normalną parę. -Nigdy nie było słychać żadnych awantur, wręcz przeciwnie wyglądali na zakochaną parę. Często spacerowali popołudniami trzymając się za ręce. Ciężko uwierzyć, że mogło tam dojść do takiego dramatu-

42-latek z zimną krwią zabił kobietę, z którą od 7 lat mieszkał pod jednym dachem. Najpierw zadał jej kilka ciosów siekierą, później użył innego ostrego narzędzia do rozczłonkowania ciała na mniejsze kawałki. Wszystko wyszło na jaw po 12 dniach od zabójstwa. Rodzice zamordowanej od kilku dni nie mogli skontaktować się z córką. Postanowili ją odwiedzić, lecz jej nie zastali. W mieszkaniu zobaczyli ślady zbrodni i od razu wezwali policję.

Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do winy. Wkrótce stanie przed sądem.

 

Tajemniczy wypadek na Podkarpaciu! Nie żyje młody mężczyzna

Tajemniczy wypadek na Podkarpaciu! Nie żyje młody mężczyzna

Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Strzyżów-Pstrągowa w woj. podkarpackim. Rozbiło się auto, a kierowca zginął. Wypadku nikt nie widział, dopiero rano zwłoki zobaczył inny kierowca.

Wypadek zdarzył się w nocy, o czym świadczą ślady znaleziono na miejscu kraksy. Kierowca miał 20 lat i pochodził z powiatu strzyżowskiego.

Na miejscu był prokurator, który zarządził sekcję zwłok.

źródło: wp.pl