piątek, Grudzień 21Zabił swoją partnerkę a jej ciało poszatkował na kawałki. Żył z jej zwłokami prawie dwa tygodnie

Zabił swoją partnerkę a jej ciało poszatkował na kawałki. Żył z jej zwłokami prawie dwa tygodnie

42-letni mężczyzna z Teksasu zabił swoją partnerkę, a jej ciało poszatkował i włożył do wersalki. Zbrodnia wyszła po prawie dwóch tygodniach, gdy rodzice 38-latki nie mogli skontaktować się z córką.

Sąsiedzi, wspominali kobietę, jak i jej partnera jako normalną parę. -Nigdy nie było słychać żadnych awantur, wręcz przeciwnie wyglądali na zakochaną parę. Często spacerowali popołudniami trzymając się za ręce. Ciężko uwierzyć, że mogło tam dojść do takiego dramatu-

42-latek z zimną krwią zabił kobietę, z którą od 7 lat mieszkał pod jednym dachem. Najpierw zadał jej kilka ciosów siekierą, później użył innego ostrego narzędzia do rozczłonkowania ciała na mniejsze kawałki. Wszystko wyszło na jaw po 12 dniach od zabójstwa. Rodzice zamordowanej od kilku dni nie mogli skontaktować się z córką. Postanowili ją odwiedzić, lecz jej nie zastali. W mieszkaniu zobaczyli ślady zbrodni i od razu wezwali policję.

Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do winy. Wkrótce stanie przed sądem.

 

Tajemniczy wypadek na Podkarpaciu! Nie żyje młody mężczyzna

Tajemniczy wypadek na Podkarpaciu! Nie żyje młody mężczyzna

Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Strzyżów-Pstrągowa w woj. podkarpackim. Rozbiło się auto, a kierowca zginął. Wypadku nikt nie widział, dopiero rano zwłoki zobaczył inny kierowca.

Wypadek zdarzył się w nocy, o czym świadczą ślady znaleziono na miejscu kraksy. Kierowca miał 20 lat i pochodził z powiatu strzyżowskiego.

Na miejscu był prokurator, który zarządził sekcję zwłok.

źródło: wp.pl

Ogromna awaria informatyczna w urzędach! Problemy w całym kraju, nic nie załatwimy!

Ogromna awaria informatyczna w urzędach! Problemy w całym kraju, nic nie załatwimy!

Portal RMF24 informuje o wielkiej awarii informatycznej. Nie działa m.in System Rejestrów Państwowych i CEPiK.

Awaria okazuje się być bardzo poważna. Nie wiadomo co jest jej przyczyną. Niedostępne są takie serwisy jak: obywatel.gov.pl, pz.gov.pl, cepik.gov.pl, epuap.gov.pl. Co to dla nas oznacza? Te systemy łączą w sobie bazy PESEL, bazy dowodów osobistych i aktów stanu cywilnego.

W związku z tym mogą wystąpić problemy z zarejestrowaniem dziecka, wyrobieniem dowodu osobistego, uzyskaniem aktów i odpisów aktów. Nie zrobimy tego w urzędzie ani przez internet.

źródło: RMF24

Szaleniec wtargnął do szkoły i ZACZĄŁ STRZELAĆ! Mnóstwo zabitych i rannych

Szaleniec wtargnął do szkoły i ZACZĄŁ STRZELAĆ! Mnóstwo zabitych i rannych

16-letni uczeń pochodzący z Teksasu wszedł do szkoły i zaczął strzelać. Tuż po przekroczeniu progu zabił nauczycielkę. Później zaczęła się prawdziwa rzeź.

Nastolatek ubrany w kominiarkę i czarny strój wszedł do szkoły i zaczął strzelać. Najpierw ofiarą padła 42-letnia nauczycielka. Później wtargnął do jednej z klas, zabił sześciu uczniów i ranił 3 osoby. Po kilkunastu minutach przyjechała pomoc, która ubezwładniła szaleńca. Motywy przestępstwa nie są znane, wiadomo, że młody mężczyzna był uczniem szkoły, w której dokonał zbrodni. 16-latek często sprawiał problemy wychowawcze.

Uczniowie placówki w której doszło do wypadku są objęci opieką psychologa. W szkole ogłoszono żałobę i odwołano zajęcia na czas zbadania sprawy i zebrania materiałów dowodowych.