środa, Grudzień 26Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

43-latka brutalnie zamordowała swojego 23-letniego męża. Do zdarzenia doszło w rosyjskim Jekaterynburgu. Małżonkowie pobrali się niecały miesiąc temu. 

Małżeństwu przeciwna była matka mężczyzny, która nie mogła znieść, że syn wybrał sobie za partnerkę kobietę starszą o 20 lat.

Pewnego dnia para się pokłóciła. Kobieta zaatakowała 23-latka, mężczyzna nie przeżył.

Matka 23-latka podkreślała, że syn był bardzo lubiany i wszyscy wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Jego pasją była piłka nożna, ukończył szkołę sportową i pracował z dziećmi.

źródło: RMF24.pl

 

 

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę, od zarzutów zabójstwa i zgwałcenia 15-latki. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat.

Sąd przychylił się do opinii śledczych, według których Komenda nie popełnił zbrodni. . – W sprawie zbrodni jest podejrzana zupełnie inna osoba. Nie jest to Tomasz Komenda – powiedzieli sędziowie SN po ogłoszeniu decyzji.

Uniewinniony może teraz ubiegać się o odszkodowania i zadośćuczynienia za niesłuszną odsiadkę w więzieniu. Może dostać nawet kilka milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznania Tomasza Komendy! Opowiedział o swoim dramacie i kobiecie z którą się spotyka!

 

 

 

Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Strażacy z Florydy zostali wezwani do niecodziennego pożaru. Na miejscu tragedii znaleziono ciało mężczyzny, który miał rany w okolicach górnej wargi. Szybko okazało się, że za wybuch odpowiadał papieros elektroniczny należący do ofiary. Prawdopodobnie eksplodował akumulator litowo-jonowy, wskutek czego rozprószył się ogień. 

Tezę o tym, że to e-papieros przyczynił się do śmierci mężczyzny, potwierdziła sekcja zwłok. Ciało mężczyzny było aż w 80 proc. poparzone.

W latach 2009-2016 w Stanach Zjednoczonych doszło do 195 podobnych przypadków.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com

 

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem! TO co stało się później mrozi krew w żyłach!

32-letnia nauczycielka z Pensylwanii w USA została zamordowana, 6 miesięcy po tym, jak dyrekcja szkoły zawiesiła ją w pracy za seks z 17-letnim uczniem. Ciało kobiety znaleziono w aucie, zaparkowanym przy podjeździe przed domem jej matki. Świadkowie zdarzenia poinformowali, że słyszeli co najmniej sześć strzałów.

6 miesięcy wcześniej nauczycielka została przyłapana na gorącym uczynku, podczas uprawiania seksu z 17-letnim uczniem. Patrolujący policjanci zauważyli, że „okna w aucie były zaparowane, a silnik nie pracował”. W środku była kobieta i nastolatek. Bezwstydna nauczycielka, próbowała przekonać funkcjonariuszy, że jedynie rozmawiała z uczniem.

W niedzielę 13 maja znaleziono ciało 32-latki. Na razie nie wiadomo kto zabił nauczycielkę i jakimi kierował się motywami.

źródło: fakt.pl, foto: Facebook