piątek, Grudzień 21ZABÓJSTWO 26-letniej nauczycielki. HISZPANIA w żałobie!

ZABÓJSTWO 26-letniej nauczycielki. HISZPANIA w żałobie!

Cała Hiszpania jest w szoku i niedowierzaniu po morderstwie 26-letniej nauczycielki. Śmierć Laury Luelmo, przyczyniła się także do dyskusji o narastającym problemie stosowania przemocy wobec kobiet.

26-letnia Laura Luelmo na początku grudnia zaczęła pracę w miejscowości Nevera. Kobieta przeprowadziła się do miejscowości El Campillo w prowincji Huelva w Andaluzji na południu Hiszpanii. W ubiegłym tygodniu rodzice kobiety zgłosili na policję jej zaginięcie. W poszukiwaniach brało udział ponad 200 osób. Żyła nimi cała Hiszpania.

 

ZOBACZ:NIE ŻYJE świadek ws. dzieciobójstwa z Ciecierzyna!

 

Jak podaje hiszpański dziennik „El Mundo”, ciało kobiety zostało znalezione kilka kilometrów od domu. Laura leżała w zaroślach, była półnaga. Ze wstępnych ustaleń, wynika, że 26-latka padła ofiarą brutalnego morderstwa. Ślady na jej ciele wskazują na to, że sprawca zadał jej cios w głowę oraz kilkukrotnie ranił w szyję. Hiszpańskie media, podają, że służby w związku ze sprawą zatrzymały 50-letniego mężczyznę, który mieszkał w pobliżu i jest podejrzany o morderstwo. Zatrzymany ma już na swoim koncie jeden wyrok – w 1995 roku zabił 82-letnią kobietę za pomocą maczety.

źródło: wprost.pl

fot. youtube.com

NIE ŻYJE świadek ws. dzieciobójstwa z Ciecierzyna!

NIE ŻYJE świadek ws. dzieciobójstwa z Ciecierzyna!

Czarne chmury, od jakiegoś czasu zawisły nad Ciecierzynem. Nie żyje świadek, a za razem jeden z sąsiadów zatrzymanej za dzieciobójstwo pary. Służby zostały poinformowane przez mieszkańców, których niepokoiło to, że 39-latek od jakiegoś czasu nie wychodzi z domu.

Policja pojawiła się w jego domu, na miejscu znaleziono zwłoki mężczyzny. Mieszkał sam. 39-latek był kilka dni temu przesłuchiwany przez policję jako świadek ws. dzieci Aleksandry J. Jak zauważają lokalne media, zmarły był dobrym znajomym zatrzymanej kobiety oraz jej partnera Dawida W. i często bywał w ich domu.

 

ZOBACZ: Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

 

– Według wstępnych ustaleń nie ma podejrzeń co do udziału osób trzecich w tym zgonie. Jednak prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni przyczyny śmierci – mówi opolskiemu portalowi asp. sztab. Dawid Gierczyk, rzecznik policji w Kluczborku. Śledczy w żaden sposób nie łączą śmierci mężczyzny ze sprawą dzieciobójstwa.

źródło: o2.pl

fot. youtube.com

Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

Gang Snajpera rozbity. Sukces Stołecznej Policji!

Policjantom z Komendy Stołecznej Policji, udało się rozbić groźny gang Artura A. ps. Snajper. Pierwsza obława, mająca miejsce w czerwcu, się nie udała. Teraz, w ręce policjantów, wpadło 7 członków grupy. Zajmowali się oni handlem amfetaminą, mefedronem i marihuaną na szeroką skalę.

Policjanci i antyterroryści wkroczyli do mieszkań w Warszawie, Górze Kalwarii i okolicach Piaseczna. W wyniku akcji policji, do aresztu trafili: 32-letni Łukasz K., 23-letni Sebastian W., 23-letni Łukasz S., 23-letni Piotr J., 21-letni Patryk Ż., 35-letni Piotr H. oraz 24-letni Adam M. Zatrzymani zajmowali się głównie detalicznym handlem narkotykami, ale w ich domach znaleziono również sterydy anaboliczne, pałki baseballowe i maski.

 

ZOBACZ:Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

 

Zatrzymanym grozi 10 lat więzienia. W śledztwie dotyczącym gangu z Góry Kalwarii zarzuty usłyszało już ponad 20 osób, w tym szef bandy – Artur A. Jak ustaliła policja, grupa może mieć również związek z postrzeleniem Marka K. ps. „Muł”, uważanego za bossa piaseczyńskiego półświatka.

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com

Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Mistrzyni ofiarą gwałtu. Mąż uratował ją przed ŚMIERCIĄ!

Viktoria Makai, Węgierka, mistrzyni ultramaratonu, postanowiła podać mroczną informację na światło dzienne. Silna kobieta, podczas treningu w Budapeszcie, została ofiarą gwałtu. Przyznała, że ofiarę znała z widzenia. Mówi o tym, ku przestrodze, w kampanii „Run Away”.

Węgierska mistrzyni, żona i matka dwójki dzieci, została zaatakowana, gdy biegła wzdłuż drogi swoją stałą trasą. Sama twierdzi, że napastnika znała z widzenia. Nagle, niespodziewanie do niej podbiegł, pobił ją, a następnie doszło do gwałtu. Przyznaje, że w trakcie całego zajścia, mijały ich samochody, lecz żaden się nie zatrzymał. Myślała, że zginie z rąk bandyty, gdy nagle zjawił się jej mąż. Mężczyzna, zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością żony, postanowił sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Być może, gdyby nie to, kobieta by została zamordowana.

 

ZOBACZ:Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

 

Po opuszczeniu szpitala sportsmenka postanowiła opowiedzieć o swojej tragedii i rozpocząć kampanię antyprzemocową „Run Away”. Składa się ona z sześciu portretów pobitej Victorii. Każdy z nich opatrzony jest innym hasłem: „Uciekaj!”, „Czy czujesz się bezpieczna?”, „Otwórz oczy!”, „Powiedziałaś komuś?”, „Pomógłbyś/pomogłabyś?”, „Nie masz się czego wstydzić!”.

źródło: fakt.pl

fot. pixabay.com