sobota, Grudzień 22Zatrzymanie sprawcy gwałtu na 8-latce. Lubuska policja w akcji!  (FILM)

Zatrzymanie sprawcy gwałtu na 8-latce. Lubuska policja w akcji! (FILM)

Lubuscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zgwałcenie 8-latki. 21-letni mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego, który został ujęty w sobotę rano, może trafić do więzienia na 12 lat. Policja i Prokuratura będą wnioskować o areszt.

źródło:wprost.pl

3 latek błąkał się samotnie po Katowicach. Teraz matka, której długo nie dało się odnaleźć usłyszy zarzuty.

3 latek błąkał się samotnie po Katowicach. Teraz matka, której długo nie dało się odnaleźć usłyszy zarzuty.

 W sobotę  znaleziono chłopca bez opieki na klatce schodowej bloku w dzielnicy Zawodzie. co wszystkich zadziwiło, okazało się, że chłopca nikt nie szuka.

Aby poznać tożsamość dziecka, funkcjonariusze musieli opublikować jego zdjęcia w internecie. Dopiero jeden z internatów przekazał policji dane dziecka oraz matki. . Po przesłuchaniu 27-latkę aresztowano. Prawdopodobnie we wtorek kobieta usłyszy prokuratorskie zarzuty.

– Postępowanie prowadzone jest pod kątem niewłaściwego sprawowania opieki nad dzieckiem i narażenia chłopca na niebezpieczeństwo przez osobę zobowiązaną do opieki nad nim – wyjaśnił nadkomisarz  Paweł Warchoł.

art. 160 Kodeksu karnego, który przewiduje karę do trzech lat więzienia za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, potencjalna kara rośnie do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło:onet.pl

Udostępniono SZOKUJĄCE nagranie! Policjanci BIJĄ I SZARPIĄ 82 letnią STARUSZKĘ! (FILM)

Udostępniono SZOKUJĄCE nagranie! Policjanci BIJĄ I SZARPIĄ 82 letnią STARUSZKĘ! (FILM)

82-letnia pani Bronisława najprawdopodobniej nie do końca zdawała sobie sprawę z tego co robi i co się z nią dzieje, w wyniku starczej demencji. Jednakże policjanci potraktowali ją niczym prawdziwego, agresywnego przestępce. Teraz sprawa trafiła do sądu.

Zdaniem prokuratury zastosowano „nieadekwatne do jej zachowania środki przymusu bezpośredniego”, staruszką rzucano o ścianę, szarpano oraz założono kajdanki.  Oskarżeni nie przyznali się przed sądem do winy. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że staruszka rzekomo była agresywna oraz znana była z częstych kradzieży.  Lidia S. zaprzeczyła przy tym, że ją uderzyła, a kajdanki – jak mówiła była policjantka – zostały założone, ponieważ kobieta była agresywna – podaje rmf24.pl.

Po rozpoczęciu śledztwa Komendant Miejski Policji we Wrocławiu wszczął procedurę usunięcia ze służby dwojga policjantów. Dziś już nie pracują w policji.

Lidii S. oraz Piotrowi L. grozi do trzech lat więzienia.

Makabryczne odkrycie w Jastrzębiu Zdroju. Znaleziono ciało MARTWEJ KOBIETY  w samochodzie! Co było przyczyną tragedii?

Makabryczne odkrycie w Jastrzębiu Zdroju. Znaleziono ciało MARTWEJ KOBIETY w samochodzie! Co było przyczyną tragedii?

W Jastrzębiu Zdroju dokonano makabrycznego odkrycia. W samochodzie stojącym na parkingu znaleziono zwłoki 50-letniej kobiety. 

W piątek przed południem służby otrzymały informację, o kobiecie która siedzi w aucie na ul. Szkolnej i nie reaguje na prośby o otwarcie drzwi.

-Wezwany lekarz stwierdził, że kobieta nie żyje. To mieszkanka naszego miasta – powiedział dla portalu wp.pl asp. Bogusława Dudek z komendy Jastrzębiu Zdroju.

Auto było zaparkowane w pobliżu baru, gdzie kobieta dzień wcześniej spędziła wieczór. Do domu miał ją odwieźć ojciec, jednak tego nie zrobił, ze względu na skandaliczne zachowanie 50-latki.

Mężczyzna zostawił córkę w aucie, aby tam się wyspała. Gdy później przyjechał ponownie po nią, kobieta już nie żyła.

Prokurator zalecił wykonanie sekcji zwłok. Udział osób trzecich jest raczej wykluczony.

żródło: wp.pl