sobota, Grudzień 22



Zgwałcił 64-latkę na cmentarzu w biały dzień! Co na to sąd?

Zgwałcił 64-latkę na cmentarzu w biały dzień! Co na to sąd?

Sąd Okręgowy w Tarnowie wydał wyrok w sprawie brutalnego gwałtu na cmentarzu jakiego dopuścił się 28-letni mężczyzna. Zwyrodnialec napadł na 64-latkę w środku dnia, kiedy sprzątała rodzinny grób. Oprawca bił i przytrzymywał kobietę przez kilkadziesiąt minut, groził też, że ją zabije.

Dramat rozegrał się w lipcu minionego roku. Pijany 28-latek, zaczepił ofiarę i zaproponował jej seks. Gdy kobieta odmówiła, mężczyzna rzucił się na nią. Po kilkudziesięciu minutach ofiara uwolniła się i wezwała policję. Oprawca tłumaczył funkcjonariuszom, że nic nie pamięta.

Mężczyzna został skazany na 8 lat więzienia. Po odbyciu wyroku mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do poszkodowanej kobiety. Musi też zapłacić jej 12 tys. zł zadośćuczynienia.

źródło: fakt.pl

 

 

 





Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

43-latka brutalnie zamordowała swojego 23-letniego męża. Do zdarzenia doszło w rosyjskim Jekaterynburgu. Małżonkowie pobrali się niecały miesiąc temu. 

Małżeństwu przeciwna była matka mężczyzny, która nie mogła znieść, że syn wybrał sobie za partnerkę kobietę starszą o 20 lat.

Pewnego dnia para się pokłóciła. Kobieta zaatakowała 23-latka, mężczyzna nie przeżył.

Matka 23-latka podkreślała, że syn był bardzo lubiany i wszyscy wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Jego pasją była piłka nożna, ukończył szkołę sportową i pracował z dziećmi.

źródło: RMF24.pl

 

 





Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę, od zarzutów zabójstwa i zgwałcenia 15-latki. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat.

Sąd przychylił się do opinii śledczych, według których Komenda nie popełnił zbrodni. . – W sprawie zbrodni jest podejrzana zupełnie inna osoba. Nie jest to Tomasz Komenda – powiedzieli sędziowie SN po ogłoszeniu decyzji.

Uniewinniony może teraz ubiegać się o odszkodowania i zadośćuczynienia za niesłuszną odsiadkę w więzieniu. Może dostać nawet kilka milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznania Tomasza Komendy! Opowiedział o swoim dramacie i kobiecie z którą się spotyka!

 

 

 





Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Papieros elektroniczny ZABIŁ 38-letniego mężczyznę! Palisz e-papierosy? Musisz o tym wiedzieć!

Strażacy z Florydy zostali wezwani do niecodziennego pożaru. Na miejscu tragedii znaleziono ciało mężczyzny, który miał rany w okolicach górnej wargi. Szybko okazało się, że za wybuch odpowiadał papieros elektroniczny należący do ofiary. Prawdopodobnie eksplodował akumulator litowo-jonowy, wskutek czego rozprószył się ogień. 

Tezę o tym, że to e-papieros przyczynił się do śmierci mężczyzny, potwierdziła sekcja zwłok. Ciało mężczyzny było aż w 80 proc. poparzone.

W latach 2009-2016 w Stanach Zjednoczonych doszło do 195 podobnych przypadków.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com