sobota, Marzec 17

Zjednoczeni w hejcie, czyli  słów kilka o trudnej sytuacji premiera Morawieckiego

Zjednoczeni w hejcie, czyli słów kilka o trudnej sytuacji premiera Morawieckiego

Piotr Wroński po świątecznej przerwie powrócił z ciekawą tezę i spostrzeżeniem. Chodzi o Premiera Mateusza Morawieckiego i hejterów. O co konkretnie ? ZOBACZ!


 Czy Rosja planuje wojnę! ZOBACZ jaką broń testują!

Czy Rosja planuje wojnę! ZOBACZ jaką broń testują!

Rakieta została zauważona przez mieszkańców obwodu astrachańskiego. Świetlna smuga na niebie ma być dowodem na udany wystrzał pocisku międzykontynentalnego z poligonu „Kapustin Jar” donoszą „Wiedomosti”.

Test odbył się w ramach przygotowań do zwalczania tarczy antyrakietowej potencjalnego przeciwnika – informuje rosyjski serwis.


Zdjęcia obiektu zrobili także obserwatorzy m.in. w Polsce, Niemczech i Rumunii. Wpis z profilu „Z głową w gwiazdach” pokazuje, jak daleki zasięg miał efekt wystrzelenia rakiety. I jakie emocje wywołał. Chmura w kształcie stożka pojawiła się na polskim niebie ok. godz. 4.30.

ZOBACZ:

dgf/wp.plMASAKRA! Kierowca, który przejechał babcię, wnuczkę i jeszcze jedną kobietę palił marihuanę

MASAKRA! Kierowca, który przejechał babcię, wnuczkę i jeszcze jedną kobietę palił marihuanę

– Sprawca poniedziałkowego wypadku w Kobyłce, w którym zginęły trzy kobiety, spędzi miesiąc w areszcie – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prokurator Marcin Saduś. W organizmie 22-letniego sprawcy wypadku znaleziono ślady marihuany.

– Jeżeli okaże się, że stężenie (marihuany) było znaczne, wówczas zostanie zmieniona kwalifikacja prawna. Wzrośnie zagrożenie pozbawienia wolności od lat 8 do lat 12 – z uwagi na to, że kierujący w czasie zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających – podkreślił rzecznik.


Kierowca podejrzany jest o umyślne naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym: przekroczenie dopuszczalnej prędkości, niedostosowanie się do warunków panujących na drodze i niezachowanie należytej ostrożności podczas jazdy.

22-letni Grzegorz W. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i skorzystał z prawa do odmowy składania zeznań.

Przypominamy: do tragicznego wypadku doszło noc po Wigilii – jeden z pojazdów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić trzy kobiety. Kiedy weszły na jezdnię zostały śmiertelnie potrącone przez jadący z naprzeciwka samochód marki Citroen Berlingo.

 sde

Źródło: tvp.infoDramat w Moskwie! Autobus miażdżył ludzi!

Dramat w Moskwie! Autobus miażdżył ludzi!

Tragedia rozegrała się na jednej z najruchliwszych ulic rosyjskiej stolicy. Wczoraj – 25 grudnia – rozpędzony autobus wpadł do przejścia metra i miażdżył wchodzących i wychodzących ludzi. 

Zginęły co najmniej 4 osoby, choć niektóre rosyjskie media podają, że życie straciło 5 osób – podaje „The Guardian”. Wszystkie ofiary śmiertelne to piesi, którzy dostali się pod koła pojazdu.Kilkanaście osób zostało rannych. Poszkodowanych było od 12 do 15 – mówią rożne doniesienia. Na miejsce przyjechało 10 karetek pogotowia, straż pożarna. Przyleciały również trzy śmigłowce ratownicze.


Tragedia wydarzyła się w samym śródmieściu rosyjskiej stolicy. Autobus z pasażerami w środku wpadł do przejścia podziemnego niedaleko stacji metra Sławianskij Bulwar.

ZOBACZ: