piątek, Grudzień 21Znalazła POCHOWANE ŻYWCEM niemowlę! Było owinięte w ręcznik i zakopane w błocie! Było widać tylko jego…

Znalazła POCHOWANE ŻYWCEM niemowlę! Było owinięte w ręcznik i zakopane w błocie! Było widać tylko jego…

Matthhew Christian Whitaker jako niemowlę został porzucony, owinięty w ręcznik i zakopany w błocie. Odnalazła go i uratowała przypadkowa kobieta. Po wielu latach 20-letni chłopak i jego wybawczyni spotkali się. 

Poruszająca historia miała miejsce w 1998 roku w Kalifornii. Kobieta znalazła niemowlę pochowane w płytkim grobie. Początkowo myślała, że dziecko jest martwe, widać było jedynie jego stopy.  Na szczęście było inaczej. Chłopca udało się uratować, trafił do adopcji, a kobieta nigdy więcej go nie zobaczyła. – To było najbardziej frustrujące doświadczenie. Miałam nadzieję, że mnie znajdzie. W podobny sposób, jak ja go znalazłam tamtego dnia – przyznała kobieta.

20-latek przyznał, że o swoim dramacie dowiedział się dopiero rok temu. Postanowił poznać kobietę, która go uratowała. Powstała 15-minutowa audycja radiowa, podczas której Matthew i Azita zobaczyli się po wielu latach.

Kamery zarejestrowały ten wzruszający moment. Poniżej relacja z wzruszającego wydarzenia.

źródło: wprost.pl, YouTube

 

 

Zostawili dzieci bez opieki w centrum handlowym! Na ruchomych schodach rozegrał się dramat! [DRASTYCZNE WIDEO]

Zostawili dzieci bez opieki w centrum handlowym! Na ruchomych schodach rozegrał się dramat! [DRASTYCZNE WIDEO]

Tragedia rozegrała się w centrum handlowym w chińskim Zunyi. Ręka dziecka utknęła pomiędzy plastikową osłoną, a ruchomymi schodami, które zmiażdżyły dziecku palce.

Nie wiadomo dlaczego dwóch chłopców zostało w sklepie bez opieki. Chcieli wyjechać schodami na wyższe piętro.Starszy chłopiec stoi, a młodszy leży głową w dół. Po chwili rozgrywa się prawdziwy dramat.

Po wjechaniu na górę, ręka młodszego chłopca zacina się w szczelinie. Starszy brat chciał mu pomóc jednak bezskutecznie. Dopiero gdy poprosił o pomoc dorosłej osoby, udało się uratować chłopca. Nie wiadomo gdzie wtedy byli rodzice dzieci.

Stan ręki chłopca jest nieznany.

Fim zobaczysz TUTAJ  

https://www.liveleak.com/view?t=awHI2_1527019859

 

źródło: The Sun, Liveleak.com

Zawieszono 14 księży podejrzanych o molestowanie nieletnich!

Zawieszono 14 księży podejrzanych o molestowanie nieletnich!

Biskupstwo miasta Rancagua w środkowej szęści Chile poinformowało we wtorek o zawieszeniu w prawach kanonicznych 14 księży zamieszanych w molestowanie seksualne. 

Wszystko wyszło na jaw, kiedy kilka dni temu na antenie lokalnej telewizji o wszystkim opowiedziała jedna z parafianek. Kobieta twierdziła, że kapłani są częścią grupy, która nazywała siebie „rodziną” i dopuszczała się molestowania nieletnich.

14 księży zostało zawieszonych, do czasu wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę. Wiadomość została przekazana do Watykanu.

źródło: RMF24, foto: pixabay.com

 

 

 

 

Dramat w Tczewie: Nie żyją dwie osoby, wśród ofiar jest 2-letnie dziecko

Dramat w Tczewie: Nie żyją dwie osoby, wśród ofiar jest 2-letnie dziecko

2 osoby zginęły, a 9 jest rannych w wyniku pożaru w Tczewie. Wśród ofiar jest 2-letnie dziecko. 

Do pożaru doszło ok. godziny 3 w nocy. Strażacy zastali mieszkańców w oknach płonącego budynku. Z kamienicy ewakuowano 21 mieszkańców. Nie udało się uratować 81-letniego mężczyzny i 2-letniego dziecka.

W akcji ratunkowej wzięło udział 11 zastępów straży pożarnej. Wśród rannych jest dwóch strażaków. Jeden ma poparzoną twarz, drugi rękę.

Śledczy będą badać przyczyny tragedii. Na miejscu pracuje prokuratura.

źródło: RMF24