poniedziałek, Grudzień 10Znaleziono ciało 32-letniej kobiety przy torach! Morderstwo, nieszczęśliwy wypadek czy…?

Znaleziono ciało 32-letniej kobiety przy torach! Morderstwo, nieszczęśliwy wypadek czy…?

W województwie lubelskim w miejscowości Królewski Dwór dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono tam ciało 32-letniej kobiety. Możliwe, że kobieta została wypchnięta z pociągu. 

Zwłoki znalazł pracownik kolei. Ślady na jej ciele wskazują na to, że kobieta wydostała się z pociągu lub została z niego wypchnięta.

Mundurowi ustalili, że jest to ciało 32-letniej mieszkanki powiatu biłgorajskiego. Teraz badane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: se.pl

 Grupa uczniów zrobiła TO w szkolnej toalecie! Wszystko nagrali, a VIDEO wrzucili do sieci! ZOBACZ szokujące nagranie!

Grupa uczniów zrobiła TO w szkolnej toalecie! Wszystko nagrali, a VIDEO wrzucili do sieci! ZOBACZ szokujące nagranie!

Grupa uczniów z jednej z lubelskich szkół, najpierw nagrała skandaliczny film, a później opublikowała go w sieci. Krótki film zyskał ogromną popularność w internecie, zauważyli go również pracownicy szkoły.

Na nagraniu grupa uczniów demoluje szkolną łazienkę. Dyrekcja ukarała młodocianych wandali.

– To nasza szkoła. Do dewastacji doszło jesienią ubiegłego roku. Po każdym z nich przeprowadzono rozmowy wychowawcze z uczniami i ich rodzicami, a uczniom obniżono oceny ze sprawowania. Rodzice ponieśli też koszty naprawy zniszczeń – powiedział Stanisław Rodak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5.

Wiadomo, że rodzice uczniów pokryli już szkody z własnej kieszeni. Uczniowie nie potrafili jednak wyjaśnić, dlaczego zdemolowali łazienkę w swojej szkole.

źródło: se.pl, YouTubeSkandaliczne zachowanie dyrektorki jednej z tarnowskich szkół! Kobieta ukradła pieniądze z puszek WOŚP! Są zarzuty, postępowanie w tej sprawie…

Skandaliczne zachowanie dyrektorki jednej z tarnowskich szkół! Kobieta ukradła pieniądze z puszek WOŚP! Są zarzuty, postępowanie w tej sprawie…

26. Finał WOŚP mamy już dawno za sobą. Był rekordowy ponieważ udało się zebrać ponad 126 milionów złotych. Okazało się, że w jednej ze szkół średnich w Tarnowie Dyrektorka ukradła pieniądze z puszek WOŚP. Kobieta usłyszała zarzuty przywłaszczenia 5 tys. złotych. 

Dyrektorka w czasie finału akcji była szefową lokalnego sztabu. Pieniądze ze zbiórki liczono w jej gabinecie. Wolontariusze zajęli się monetami, a dyrektorka liczyła banknoty. Wszystko zostało spisane w protokole, który później został sfałszowany. Dyrektorka umieściła tam tylko kwotę z bilonu, a grubsze pieniądze ukradła. Uczniowie zdziwili się, że kwota była niska. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

– Postępowanie w sprawie przywłaszczenia prowadziliśmy od połowy stycznia. To wtedy zaczęło pojawiać się wiele wątpliwości co do przeliczania pieniędzy ze zbiórki w jednej ze szkół średnich w Tarnowie – poinformował TVN24 Marcin Stępień z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie. – Uczniowie pamiętali, jakie banknoty były wrzucane do ich puszek, szczególnie że na przykład komuś wrzucono dwadzieścia dolarów kanadyjskich. Podczas przeliczania te banknoty jakoś umykały – dodał Stępień.

Kobiecie grozi kara pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło: se.pl

 Katastrofa samolotu! Prawdopodobnie 200 ludzi nie żyje!

Katastrofa samolotu! Prawdopodobnie 200 ludzi nie żyje!

 Jest wiele ofiar – informuje BBC. Reuter informuje, że na pokładzie znajdowało się ponad 100 osób, natomiast BBC informuje o 200 lub więcej. Nad miejscem katastrofy unoszą się chmury gęstego, czarnego dymu.

Rozbity samolot należał do Algierskich sił zbrojnych. Do katastrofy doszło zaraz po starcie samolotu.

 

źródło: onet.pl