poniedziałek, Wrzesień 10Znaleziono ciało 6-letniej dziewczynki w murach opuszczonych budynków! Dramat rozegrał się…

Znaleziono ciało 6-letniej dziewczynki w murach opuszczonych budynków! Dramat rozegrał się…

Dramatycznie zakończyły się poszukiwania 6-letniej dziewczynki, która w poniedziałkowy ranek zniknęła ze swojego domu na szkockiej wyspie Bute. 

Policja dokonała szokującego odkrycia. Ciało dziecka znaleziono na terenie opuszczonego hotelu – podaje Daily Mail. 9-latka zniknęła ze swojego domu w poniedziałek o godzinie 6:25. Natychmiast rozpoczęto jej poszukiwania. Finał okazał się tragiczny. Zwłoki znaleziono, około godziny 9 w lesie na terenie opuszczonego hotelu Cames Hydro Hotel.

Okoliczności śmierci 6-latki nie są znane. Szkocka policja nie podaje szczegółów, ze względu na dobro śledztwa.

Okoliczności śmierci dziewczynki nie są jeszcze znane. Szkocka policja nie podaje szczegółów sprawy, zasłaniając się dobrem śledztwa.

źródło: fakt.plDramat w Darłówku! Mężczyzna umierał na oczach swojej rodziny! POLICJA APELUJE

Dramat w Darłówku! Mężczyzna umierał na oczach swojej rodziny! POLICJA APELUJE

Tragicznie skończyła się kąpiel 55-latka, który wszedł do morza w Darłówku. Mężczyzna wszedł do wody pomimo zakazu kąpieli. Turystę z Wielkopolski przykryła fala i nie dało się go uratować. 

Śmiałek zdecydował się na pływanie, mimo że ratownicy WOPR już rano wywiesili czerwoną flagę, która oznacza zakaz wchodzenia do wody.

– W pewnym momencie turystę przykryły wysokie fale. Wszystko działo się na oczach rodziny, która zaalarmowała ratowników WOPR. 55-latka udało się odnaleźć w wodzie i wydobyć na brzeg – powiedziała dla portalu wp.pl st. sierż Agnieszka Łukaszek z policji w Sławie.

Po wyciągnięciu mężczyzny na brzeg, próbowano go reanimować, jednak bezskutecznie. Mężczyzna zmarł.

Policja i ratownicy WOPR apelują do turystów, aby bezwzględnie przestrzegać zakazu kąpieli.

źródło: o2.plAdam Nawałka ODCHODZI! Wiemy kto go zastąpi! Ogromne zaskoczenie?

Adam Nawałka ODCHODZI! Wiemy kto go zastąpi! Ogromne zaskoczenie?

Stanisław Czerczesow zastąpi Adama Nawałkę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Taki scenariusz przewidują komentatorzy BBC, którzy twierdzą, że działacze PZPN są zainteresowani zatrudnieniem Stanisława Czerczesowa, byłego trenera Legii Warszawa. 

Taką informację wychwycił korespondent Polskiej Agencji Prasowej – Jakub Krupa i przekazał na swoim profilu na Twitterze. Stanisław Czerczesow jest obecnie selekcjonerem reprezentacji Rosji. Można go nazwać ojcem sukcesu Rosji, która przeszła do ćwierćfinału mistrzostw świata.

Nie wiadomo, czy PZPN jest faktycznie zainteresowany zatrudnieniem trenera, który po mundialu z pewnością nie będzie narzekał na brak ofert.

źródło: TwitterPoznań: Dramat na torach! Desperacka próba samobójcza czy nieszczęśliwy wypadek?

Poznań: Dramat na torach! Desperacka próba samobójcza czy nieszczęśliwy wypadek?

Do dramatu doszło na trasie Poznań-Świnoujście. Pociąg potrącił kobietę. 

Na miejscu zdarzenia nadal pracują służby, które wyjaśniają okoliczności wypadku. Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu pociągów. Skład, który potrącił kobietę, jest opóźniony o trzy godziny. Pozostałe pociągi na trasie Poznań-Krzyż są opóźnione o 10 minut. Jeden tor jest całkowicie wyłączony z ruchu.

źródło: o2.pl