poniedziałek, Grudzień 24Znaleziono trzy porzucone noworodki! SZOKUJĄCA prawda wyszła na jaw!

Znaleziono trzy porzucone noworodki! SZOKUJĄCA prawda wyszła na jaw!

W Berlinie trzy lata z rzędu, w odstępie roku znaleziono noworodki. Badanie wykazały, że trzy dziewczynki są siostrami. Policja poszukuje matki dzieci. 

Dziewczynki rodziły się w okolicach sierpnia i września. Śledczy podejrzewają, że matka wyrzucała je tuż po porodzie. Znaleziono je we wrześniu 2015 roku, sierpniu 2016 roku i w sierpniu 2017 roku. Obecnie wychowywane są przez rodziny zastępcze.

Badania DNA wykazały, że dziewczynki mają tę samą matkę i tego samego ojca.

 

źródło: RMF24

16-latka zmarła robiąc sobie selfie! Ta historia to przestroga dla wszystkich młodych ludzi!

16-latka zmarła robiąc sobie selfie! Ta historia to przestroga dla wszystkich młodych ludzi!

16-letnia Kailee Mills zginęła podczas robienia sobie selfie. Dziewczyna podróżowała ze znajomymi samochodem, odpięła pas by zrobić sobie zdjęcie. Pechowo w tym samym czasie, kierowca stracił panowanie nad autem,  samochód wypadł z jedni, a  Kailee została wyrzucona na drogę i zmarła wskutek odniesionych obrażeń. 

Rodzice dziewczyny David i Wendy Milss, po śmierci córki, założyli fundację, której celem jest edukowanie młodzieży. Millswie podkreślają, że ich Kailee zawsze dbała o bezpieczeństwo, odpięła pasy na chwilę. ta chwila kosztowała ją życie.

źródło: fakt.pl, foto: Facebook

19-latka znęcała się nad swoim 3-miesięcznym synem! Jej tłumaczenie SZOKUJE! Gdy przywiozła malca do szpitala powiedziała, że…

19-latka znęcała się nad swoim 3-miesięcznym synem! Jej tłumaczenie SZOKUJE! Gdy przywiozła malca do szpitala powiedziała, że…

19-latka z Chorzowa pobiła swoje niespełna trzymiesięczne dziecko. Chłopiec w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Są podejrzenia, że matka od dłuższego czasu znęcała się nad niemowlęciem. 

Kobieta sama przywiozła dziecko do szpital, twierdziła, że ma gorączkę. Lekarze gdy zobaczyli ślady na ciele malca, natychmiast zawiadomili policję.

-Kobieta została zatrzymana. Wszystko wskazuje na to, że pobiła niemowlę podczas nieobecności w domu partnera. Z naszych informacji wynika, że nie był to pierwszy taki przypadek – powiedział dla portalu wp.pl Sebastian Imiołczyk z policji w Chorzowie.

Stan dziecka jest ciężki. Wkrótce prokuratura zdecyduje czy wystąpić z wnioskiem aresztowania kobiety, trwają przesłuchania. 19-latce grozi 10 lat więzienia.

źródło: wp.pl

89-latka aresztowana! „Nazistowska babcia” pójdzie siedzieć na 2 lata. Co zrobiła?

89-latka aresztowana! „Nazistowska babcia” pójdzie siedzieć na 2 lata. Co zrobiła?

Niemiecka policja, znalazła i aresztowała 89-latkę, która miała odbyć karę za negowanie Holocaustu, lecz nie stawiła się na umówiony termin. 

Ursula Haverbeck, zwana „nazistowską babcią” została skazana w październiku za ośmiokrotne podżeganie do nienawiści. Kobieta miała 23 kwietnia zgłosić się do aresztu aby odbyć dwuletnią karę więzienia.

„Po tym, jak skazana nie zgłosiła się do właściwej instytucji karnej w wyznaczonym terminie, prokuratorzy w Verden 4 maja 2018 r., wydali policji nakaz wykonania i wdrożenie wyroku” – napisali prokuratorzy w oświadczeniu.

Kobietę zatrzymano w jej domu i przewieziono do więzienia.


 źródło: wp.pl