niedziela, Grudzień 23Znęcał się nad swoją MATKĄ?! Przerażająca historia z Targówka

Znęcał się nad swoją MATKĄ?! Przerażająca historia z Targówka

Do awantury domowej doszło na terenie Targówka. 77-letnia kobieta poprosiła o interwencję w związku z agresją ze strony syna. Według relacji kobiety syn krzyczał na nią, był agresywny, popychał ją, bił i szarpał. Kobieta miała urazy głowy, otarcia naskórka, krwiaki i stłuczenia. Według 77-latki sytuacja miała trwać już od kilku miesięcy.

Funkcjonariusze ustalili, na podstawie rozmowy z pokrzywdzoną oraz sąsiadami, że w istocie doszło do znęcania się nad kobietą. Mężczyźnie postawiono zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką w zbiegu z uszkodzeniem jej ciała. Paweł Z. został objęty dozorem prokuratora. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Groził NASTOLATCE, że poderżnie jej gardło! Powód jest przerażający!

Groził NASTOLATCE, że poderżnie jej gardło! Powód jest przerażający!

Według ustaleń policji, w godzinach popołudniowych jeden z mieszkańców na warszawskim Mokotowie zapukał do sąsiadki. Otworzyła mu 15-latka, którą mężczyzna zaczął następnie oskarżać o spuszczenie powietrza w kołach jego roweru. Następnie zagroził jej, że zabije ją, podcinając gardło nożem. Dziewczyna wybiegła z mieszkania i udała się na policję.

Kryminalni po zebraniu dowodów przedstawili Sebastianowi B. zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się do grożenia dziewczynie śmiercią. Według jego relacji tylko rozmawiał z nią o tym. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Ukradli kawałek ołtarza na ZŁOM?! Szokująca historia z Gdańska!

Ukradli kawałek ołtarza na ZŁOM?! Szokująca historia z Gdańska!

We wtorek policjanci z komisariatu na gdańskim Suchaninie odebrali zgłoszenie o kradzieży zabytkowego tabernakulum. Według ustaleń policjantów relikt został zdementowany i przeniesiony na zewnątrz kościoła na czas prac remontowych.

Kryminalni w toku czynności służbowych ustalili rysopisy sprawców. Tego samego dnia, zatrzymali dwóch mężczyzn w okolicach ul. Biskupiej w Gdańsku. Sprawcy to 65-letni mieszkaniec Gdańska oraz 66-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Złodzieje porzucili tabernakulum w okolicach ul. Kartuskiej. Tłumaczyli, że zamierzali sprzedać metalowe elementy, a gdy im się to nie udało postanowili się pozbyć tabernakulum. Grozi im do 5 lat więzienia.

Czesi kradną w POLSCE?! Szybka interwencja policji!

Czesi kradną w POLSCE?! Szybka interwencja policji!

Krzyżanowiccy policjanci dzięki szybkiej reakcji zdołali zatrzymać parę złodziei z Czech. 20-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna weszli na teren prywatnej posesji w Tworkowie przy ul. Głównej. Zabrali stamtąd dwa rowery o wartości 4 tys. zł. Właściciele po zorientowaniu się, że doszło do kradzieży zadzwonili na policję.

Funkcjonariusze już po kilku minutach spostrzegli Czechów w Chałupkach na ul. Bogumińskiej. Rowery wróciły już do właścicieli. Parze grozi do 5 lat więzienia