niedziela, Grudzień 23Zwyrodnialec najpierw zagłodził psa, później wbił w jego ciało metalowy pręt i… Ciężko uwierzyć w to, co zrobił temu biednemu zwierzęciu!

Zwyrodnialec najpierw zagłodził psa, później wbił w jego ciało metalowy pręt i… Ciężko uwierzyć w to, co zrobił temu biednemu zwierzęciu!

Początkowo przez długi czas głodził swojego psa, w końcu wbił mu w ciało metalowy pręt i powiesił za szyję na drzwiach od stodoły. Groził swojej siostrze, że zrobi z nią to samo, bo ta miała pretensje, że nie zajmuje się zwierzakiem. Tomasz T. usłyszał wyrok.

Pod koniec marca 2017 roku do zdarzenia została wezwana policja. Na drzwiach od stodoły wisiał na sznurku owiniętym wokół szyi wychudzony pis. W ciało miał wbity metalowy pręt. Gdy na miejsce przyjechała policja 29-letni oprawca miał we krwi4 promile alkoholu.

 

Mężczyzna przyznał się do winy. Został skazany na 16 miesięcy więzienia, z czego dwa miesiące dotyczą gróźb karalnych wobec siostry. Mężczyzna przez 8 lat nie może mieć żadnych zwierząt. Musi też wpłacić nawiązkę w wysokości 1000 zł na rzecz schroniska Przylasek.

źródło: fakt.pl, foto: YouTube

Makabryczny napad! Wbił nastolatce nóż w policzek! [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA + WIDEO]

Makabryczny napad! Wbił nastolatce nóż w policzek! [SZOKUJĄCE ZDJĘCIA + WIDEO]

19-letnia Malezyjka, padła ofiarą brutalnego ataku. Napastnik, który próbował wyrwać jej torebkę, w czasie szamotaniny wbił jej nóż w policzek. Ostrze utkwiło głęboko w ciele nastolatki.

Dziewczyna wyszła późnym wieczorem z pracy została napadnięta. W sieci pojawiło się nagranie jednego ze świadków zrobione chwilę po ataku. Ofiara siadła na murku, zachowywała się spokojnie, co zapewne było związane z doznanym szokiem. Chwilę później nastolatka została zabrana do szpitala, gdzie wyjęto z jej policzka nóż i opatrzono ranę. Kobiecie nie grozi niebezpieczeństwo.

Policja poszukuje sprawcy oraz naocznych świadków zdarzenia.

 

źródło: Fakt, YouTube, Twitter

 

Szokujące informacje na temat rodziny Meghan Markle! Ciężko uwierzyć w to, że…

Szokujące informacje na temat rodziny Meghan Markle! Ciężko uwierzyć w to, że…

Meghan Markle jest spokrewniona z jednym z najsłynniejszych i najbardziej okrutnych amerykańskich seryjnych morderców, którego podejrzewano o to, że był Kubą Rozpruwaczem.

Kuzyn Meghan, prawnik Jeff Mudgett, wyjawił, że ich rodzina jet spokrewniona z potworem, który z zimną krwią mordował ludzi w XIX wieku. Henry Howard Holmes przyznał się do zbrodni i był nazywany Bestią z Chicago. -Nie jestem dumny z tego, że mam takiego przodka. Meghan pewnie też nie – stwierdził kuzyn Markle.

Zbrodniarz jest uważany za pierwszego amerykańskiego seryjnego mordercę. Podobno już jako dziecko ćwiartował psy i króliki. Później poszedł na studia medyczne i kradł zwłoki.

Założył też własny hotel, w którym mordował gości, którzy przybyli do niego na nocleg. W korytarzach czaiły się zapadnie i tajne przejścia. Niektóre pokoje nie miały okien, miały za to rurki, którymi Holmes wpuszczał trujący gaz.

Wszystkie sekrety budynku i dokładną liczbę ofiar znał tylko zabójca. Mężczyzna został skazany na śmierć przez powieszenie.

źródło: fakt.pl

 

 

 

 

SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

Sezon turystyczny za chwilę będzie miał swój szczyt. W Rzymie media przestrzegają przed oszustwami, jakich ofiarami mogą paść cudzoziemcy.Nagłośniono nowy przykład, karabinierzy aresztowali oszusta, który sprzedawał zużyte bilety autobusowe jako karty wstępu do Koloseum.

Zagraniczni turyści muszą zachować szczególną czujność, bo ich niewiedzę bez skrupułów wykorzystują oszuści. Pilnujący terenu Koloseum karabinier zatrzymał na gorącym uczynku 57-letniego mężczyznę, który przedstawiał się jako przedstawiciel biura turystycznego i sprzedawał bilety komunikacji miejskiej jako karty wstępu do Koloseum. Oferował je za 17 euro.

W chwili zatrzymania bilet od oszusta kupował starszy turysta z Francji.

źródło: RMF24, foto: pixabay.com