sobota, Grudzień 22Zwyrodnialec zrobił z psa TARCZĘ DO STRZELANIA! Dżambo był cały nafaszerowany śrutem! Pomóż odnaleźć oprawcę

Zwyrodnialec zrobił z psa TARCZĘ DO STRZELANIA! Dżambo był cały nafaszerowany śrutem! Pomóż odnaleźć oprawcę

Jest cały nafaszerowany nabojami. Najprawdopodobniej ktoś przywiązał Dżambo do drzewa i strzelał do niego jak do tarczy. Zwyrodnialec odpowiedzialny za stan zwierzęcia jest poszukiwany.

Zmaltretowany pies błąkał się po przedmieściach Zabrza i Rudy Śląskiej. Ludzie zwrócili na niego uwagę i trafił do schroniska. Po krótkim czasie znalazł nowy dom. Zaopiekowała się nim Anna Dziurdzia z Katowic, miłośniczka zwierząt i absolwentka weterynarii. Dziewczyna zauważyła, że zwierze ma w pysku kilka śrucin.

Po zdjęciach rentgenowskich na jaw wyszło, że zwierze było traktowane jak tarcza strzelnicza. W jego ciele było 20 śrucin.

Animalsi z Gliwic liczą na to, że ktoś rozpozna psa i pomoże w ustaleniu oprawcy, który wyrządził zwierzęciu krzywdę.

ZOBACZ TAKŻE: 17-latka dla „żartu” wepchnęła koleżankę pod koła autobusu! Nagranie mrozi krew w żyłach! Jak zakończyła się ta historia? ZOBACZ to drastyczne VIDEO!

źródło: se.pl

 

 

Nauczyciel OSKARŻONY O GWAŁT I ZNĘCANIE się nad podopiecznymi! Upijał nastolatki i …

Nauczyciel OSKARŻONY O GWAŁT I ZNĘCANIE się nad podopiecznymi! Upijał nastolatki i …

Trwa śledztwo dotyczące Brunona B., nauczyciela z Białegostoku oskarżonego o gwałcenie i znęcanie się nad uczennicą.

 

Okazuje się, że Natalia K. nie była jedyną ofiarą nauczyciela. Mężczyzna wkrótce usłyszy kolejne zarzuty. Postępowanie w tej sprawie wykazało, że podczas zgrupowań siatkarskich nauczyciel w-f-u montował w szatniach dziewczynek kamery i podglądał je.

 

-Postawiliśmy podejrzanemu dwa kolejne zarzuty dotyczące innej dziewczynki. Wystąpiliśmy do sądu o przedłużenie aresztu dla podejrzanego do czerwca i sąd przychylił się do tego wniosku – powiedział dla portalu o2.pl Wojciech Zalesko, szef Prokuratury Rejonowej Białystok Południe.

 

Druga nastolatka do której dotarli policjanci, podobnie jak Natalia K. najpierw została upita, a później zgwałcona. Była również zastraszana, by nikomu nie wyjawiła tego co się stało.

Oprawcy grozi 15 lat więzienia.

 

źródło: o2.pl

 

 

 

Piła: 66-letni ksiądz wykorzystywał 17-letnią dziewczynę!

Piła: 66-letni ksiądz wykorzystywał 17-letnią dziewczynę!

66-letniemu kapelanowi ze Szpitala Specjalistycznego w Pile  postawiono zarzuty doprowadzenia 17-letniej pacjentki do czynności seksualnych.

Kapłan nie przyznał się do winy. Z zeznań młodej dziewczyny wynika, że obmacywał dziewczynę i próbował ją pocałować. Nietypowe zachowanie księdza zauważyły także pielęgniarki tamtejszego szpitala.

– Wykonane czynności procesowe pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu popełnienia przestępstwa z art. 197 par. 2 Kodeksu Karnego polegającego na doprowadzeniu małoletniej dziewczynki do poddania się innej czynności seksualnej –powiedziała Magdalena Roman z Prokuratury Rejonowej w Pile.

Policjantka dodała, że duchowny złożył obszerne wyjaśnienie ale nie przyznał się do winy. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do świadków i pokrzywdzonej.

 

źródło: wprost.pl

Policjant brutalnie pobił swojego kolegę! Mężczyzna zmarł! Co ze sprawcą?

Policjant brutalnie pobił swojego kolegę! Mężczyzna zmarł! Co ze sprawcą?

Zmarł mężczyzna pobity przez swojego kolegę policjanta z Człuchowa w województwie Pomorskim. Krystian L. usłyszał zarzuty, ale nie został tymczasowo aresztowany.

Wszystko przez zdarzenie, do którego doszło 7 kwietnia w Chojnicach. Oprawca był pod wpływem alkoholu, najpierw pokłócił się z partnerką, a gdy kolega stanął w jej obronie pobił go. Poszkodowany trafił do szpitala w ciężkim stanie, a tydzień później zmarł.

Policjant usłyszał dwa zarzuty, spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i spowodowania obrażeń ciała u swojej partnerki. Mężczyzna został zawieszony w obowiązkach służbowych, ale nie został aresztowany.

źródło: wp.pl